ŠILTINAME:

PERDANGAS

Visi žino – šiluma kyla į viršų, todėl šiltinti perdangas pakankamu sluoksniu yra itin efektyvu, nes per jas išeina didžioji dalis šilumos. Perdangos šiltinimas dažniausiai atsiperka jau pirmą žiemą.

STOGUS (naujus ir senus)

Jei palėpė Jūsų name gyvenama, labai svarbu, kad stogas būtų apšiltintas kokybiškai ir be broko, vienalyčiu ir besiūliu sluoksniu. Ar žinote, kad per 5% šiltinimo broko išeina iki 50% šilumos?

KARKASINIUS ar SKYDINIUS NAMUS

Nepamainoma šiltinimo sistema, kur apšiltinimo sluoksnis turi dirbti nepriekaištingai. Vienalytis sluoksnis gali būti formuojamas tiek sausu, tiek šlapiu būdu, tiek žiemą, tiek vasarą. Itin kokybiškas, efektyvus ir greitas būdas šiltinti skydus ceche ar statybos aikštelėje, nukraunantis daug imlaus rankinio darbo.

A KLASĖS ir PASYVIUS NAMUS

Daugelis vis daugiau galvoja apie maksimalų energijos taupymą. Semiamės žinių iš Austrijos Pasyvių namų instituto, patirties iš  Vokietijos bei Austrijos Thermofloc`u šiltinimų ~3000 pasyvių namu kasmet, 30-ies metų Europinės patirties ir šiltiname Pasyvius ir Energetiškai efektyvius namus Lietuvoje.

MEDINIUS NAMUS

Ideali medžiaga mediniams namams. celiulozės pagrindu gaminama šiltinimo medžiaga – ta tas pats, tik „supurentas” medis su visomis jo geriausiomis savybėmis. Sausu ar šlapiu (dirbama tik prie teigiamos temperatūros) būdu apklijuotos medžiagos saugoma šiluma ir natūraliu mikroklimatu mėgaujasi vis daugiau savininkų.

KLINKERIO APDAILOS NAMUS

Puikiai tinka besiūlis būdas nereikalaujantis brangios ir imlios vėdinimo fasado konstrukcijos Vienalytis, kvėpuojantis, ilgaamžis, kad ir 50cm storio sluoksnis – patikimas sprendimas!

REMONTUOJAMAS ar GYVENAMAS PATALPTAS

Dažnai vienintelis būdas taisyti šiltinimo broką, kai „pučia per rozetas”, „šalta siena ir lubos”, traukia per grindis”. neardant konstrukcijų ir nepridarant daug žalos apdailai.

ORO TARPUS

Sausu būdu šiltinanti oro tarpus tarp plytų yra nebrangu, greitai ir ilgaamžiška. Apšiltinus oro tarpą, dauguma klientų šiltinti fasado nebemato prasmės.

EKOSVED ekologiškas pastatų šiltinimas

– Teikiame kokybiškas ir profesionalias pastatų šiltinimo paslaugas

– Atliekame apšiltinimo darbus (lubų, grindų, išorės bei vidaus sienų), įvairios paskirties pastatų, bei atskirų jų konstrukcijų apšiltinimo darbus

– Šiltiname įvairius statinius, sienas, perdangas, stogus, grindis, palėpes

– Dirbame tik su kokybiškomis ir sertifikuotomis medžiagomis

– Ilgametė komandos patirtis bei žinios garantuoja puikius rezultatus pagal jūsų norus

– Garantuojame geriausias kainas rinkoje

– Tai pat atliekame paruošiamuosius darbus : Perdangoms, pastogėms, sienoms, luboms